АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ ЖЕТІСУ АУДАНЫНЫҢ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫ

Орталығы: Алматы қ., «Құлагер» ы.а., Серіков көш., 2А

«Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты» КММ, 105 каб., тел. 3842774

Төрайым – Асубаева Мадина Оспановна, төрайымының орынбасары – Тельгазиева Чаймкуль Дунганбековна, хатшы – Алтыбаева Сауле Мелдешовна, комиссия мүшелері – Иманалиева Альбина Касымхановна, Ташимов Нурлан Шарипович, Синица Виталий Владимирович, Мустафаева Гульмира Копбосыновна.

 

№25 сайлау округі 

Орталығы: Алматы қ., Абылай хан даңғ., 1

«Алматы-2» вокзалы, тел.3850769

Шекаралары: Райымбек дағылынан Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Ломоносов көшесіне дейін; Сейфуллин даңғылынан Ломоносов көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Сайға дейін; Сайдың бойымен (шығыс жағы) Ленский көшесіне дейін (солтүстік жағы) батысқа қарай Яблочков көшесіне дейін (солтүстік жағы); Яблочков көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Ермак көшесімен Рысқұлов даңғылы № 68 үйге шыққанға дейін; № 68 үйден шығысқа қарай Рысқұлов даңғылы (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Волочевский көшесіне дейін; Рысқұлов даңғылынан Волочаевский көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Кіші Алматы өзенінің бойымен Райымбек даңғылына дейін; Кіші Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) оңтүстік-батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін.

Төрайым – Спесивцева Светлана Николаевна, төрайымының орынбасары  – Бутакова Яна Викторовна, хатшы – Айтбаева Гулбан Касымовна, комиссия мүшелері – Шумейко Константин Иванович, Табала Елена Владимировна, Биржанова Сауле Мухамбеталиевна, Абирова Куляш Нургалиевна.

 

№ 320 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Ақпаев көш., 59А

№ 108 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Яблочков көшесінен бастап, батысқа қарай Ермак көшесінің (солтүстік жағы) Рысқұлов көшесіндегі № 68 үйді (қоса есептегенде); № 68 үйден бастап, Рысқұлов даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тоқтаров көшесіне дейін; Рысқұлов даңғылынан бастап, Тоқтаров көшесінің оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ақпаев көшесіне дейін; Тоқтаров көшесінен бастап Ақпаев көшесінің шығысқа қарай (оңтүстік жағы) сайға дейін; Ақпаев көшесінен бастап, саймен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ленский көшесіне дейін; Ленский көшесінің батысқа қарай (солтүстік жағы)  Яблочков көшесіне дейін; Ленский көшесінен бастап, Яблочков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ермак көшесіне дейін; Рысқұлов даңғылы № 35 үйді қоса алғанда.

Төрайым – Умбетова Кулжанат Абикеевна, төрайымының орынбасары  – Әлдіғазы Руфинат Бекдайырқызы, хатшы – Чаплинская Маргарита Валентиновна, комиссия мүшелері – Кекилбаева Алмагуль Бахытжановна, Құрманқұлов Жалғас Берікұлы, Мисюрина Ксения Викторовна, Кабдуллина Меиз Алдажаровна.

 

№ 321 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Сейфуллин даңғ., 293

№94 бөбекжай бақшасы

Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан бастап, батысқа қарай Ломоносов көшесінің солтүстік жағымен сайға дейін; Ломоносов көшесінен бастап, сайдың шығыс жағымен Ақпаев көшесіне дейін; Ақпаев көшесінің солтүстік жағымен Тоқтаров көшесіне дейін; Ақпаев көшесінен бастап, Тоқтаров көшесінің шығыс жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Тоқтаров көшесінен бастап, Рысқұлов даңғылының онтүстік жағымен Ботаника көшесіне дейін; Рысқұлов даңғылынан бастап, Ботаника көшесінің батыс жағымен Маяковский көшесіне дейін; Ботаника көшесінен бастап, Маяковский көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін; Маяковский көшесінен бастап, Жансүгіров көшесінің шығыс жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының батыс жағымен оңтүстікке қарай Ломоносов көшесіне дейін.

Төрайым – Кульназарова Салтанат Адилбековна, төрайымының орынбасары  – Бестибаева Орын Смагуловна, хатшы – Досалова Назигул Какеновна, комиссия мүшелері – Касымжанов Аскар Усенович, Атакельдиева Булбул Камаловна, Сребная Оксана Васильевна, Кусайкина Татьяна Сергеевна.

 

№ 336 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ.,  Абылай хан даңғ., 1

«Алматы-2» вокзалы

Шекаралары: Райымбек батыр даңғылының солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылынан бастап Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесінің шығыс жағымен Тузов көшесіне дейін; Тузов көшесінің солтүстік жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің батыс жағымен Райымбек батыр даңғылына дейін; Райымбек батыр даңғылының солтүстік жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен темір жол бойына дейін; темір жол бойымен  Островский көшесіне дейін; Островский көшесінің шығыс жағымен Радищев көшесіне дейін; Радищев көшесінің оңтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылымен Райымбек батыр даңғылына дейін.

Төрайым – Жаксылыкова Айжамал Азбергеновна, төрайымының орынбасары  – Савкова Людмила Ивановна, хатшы – Чугайнова Людмила Петровна, комиссия мүшелері – Нурашева Камеш Салимгереевна, Байтулеков Аблай Мухитович, Смаковская Тамара Георгиевна, Шарипханова Нуркулен Нурмухановна.

 

№ 337 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Ахтанов көш.,  57

№ 57 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Сүйінбай даңғылынан бастап, батысқа қарай Радищев көшесінің солтүстік жағымен Островский көшесіне дейін; Радишев көшесінен бастап, Островский көшесімен темір жол бойына дейін; темір жол бойымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының шығыс жағымен Маяковский көшесіне дейін; Маяковский көшесімен Сейфуллин даңғылынан бастап Ботаника көшесіне дейін; Ботаника көшесінің батыс жағымен Ломоносов көшесіне дейін; Ломоносов көшесінің оңтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылының батыс жағымен Радищев көшесіне дейін.

Төрайым – Жайлыбаева Ботагоз Утеповна, төрайымының орынбасары  – Балтиева Римма Рахимджановна, хатшы – Усенова Жанар Сагидуллаевна, комиссия мүшелері – Сарабузова Назгуль Сатыбалдиновна, Жупарбекова Айгуль Рысбековна, Вострых Светлана Григорьевна, Суслова Наталья Владимировна.

 

№ 338 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Нүсіпбеков көш., 26

№ 143 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Колпаковский көшесінен бастап, Сүйінбай даңғылының шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінің оңтүстік жағымен Натаров көшесіне дейін; Натаров көшесінің батыс жағымен Мусоргский көшесіне дейін; Мусоргский көшесінің оңтүстік жағымен Жангелдин көшесіне дейін; Жангелдин көшесінің батыс жағымен Бөлтірік Шешен көшесіне дейін; Бөлтірік Шешен көшесінің солтүстік жағымен Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесінің батыс жағымен Колпаковский көшесіне дейін; Колпаковский көшесінің солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін.

Төрайым – Байедилова Гулсара Ескендировна, төрайымының орынбасары  – Саурыкова Галия Узаковна, хатшы – Капсаланова Шолпан Женисовна, комиссия мүшелері – Диханбаева Мая Несипбековна, Джумахметова Айжан Джолдигуловна, Нурадинова Маржан Файзуллаевна, Жолдыбаева Дарига Едилбаевна.

 

№ 339 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Черкасской обороны көш., 71

№ 2 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Райымбек даңғылынан бастап Сүйінбай даңғылының шығыс жағымен солтүстікке қарай Колпаковский көшесіне дейін; Колпаковский көшесінің оңтүстік жағымен Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесінің шығыс жағымен Бөлтірік Шешен көшесіне дейін; Бөлтірік Шешен көшесінің оңтүстік жағымен Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесінің батыс жағымен Станиславский көшесіне өтіп, ары Колпаковский көшесінен Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінің батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін.

Төрайым – Мырзахметова Асия, төрайымының орынбасары  – Мухамеджанова Айгерим Ильясовна, хатшы – Баясылова Роза Торехановна, комиссия мүшелері – Ербол Перизат Ерболқызы, Алимбаев Болат Каримович, Бакытова Женисгул Узаковна, Сейдомарова Карагоз Жаксинбековна.

 

№ 340 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Қыдырбекұлы көш., 158

№ 103 мектеп гимназиясы

Шекаралары: Баянауыл бұрылымынан бастап, солтүстікке қарай Қыдырбекұлы көшесінің шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінің солтүстік жағымен Шемякин көшесіне дейін; Шемякин көшесінің шығыс жағымен Семиреченск көшесіне дейін; Семиреченск көшесінің оңтүстік жағымен Гурьев көшесіне дейін; Гурьев көшесінің шығыс жағымен Айтыков көшесіне дейін; Айтыков көшесінің шығыс жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағымен Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағалауымен Станиславский көшесіне дейін; Станиславский көшесінің батыс жағымен Омбы көшесіне дейін; Омбы көшесінің шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесімен Қыдырбекұлы көшесіне дейін.

Төрайым – Умурзакова Айгуль Кенисбековна, төрайымының орынбасары  – Батырханова Умит Коктеубаевна, хатшы – Саткенова Әлия Еренжанқызы, комиссия мүшелері – Каршалова Айгерим Далеловна, Кадырулы Ербол, Кубандыкова  Мадина Мажиткызы, Жандарбеков Кайрат Мукатаевич.

 

№ 341 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Потанин көш., 226

№ 102 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Натаров көшесінен бастап батысқа қарай Баянауыл көшесінің солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылының шығыс жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағымен шығысқа қарай Гастелло көшесіне дейін; Гастелло көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Мусоргский көшесіне дейін; Мусоргский көшесінің солтүстік жағымен Натаров көшесіне дейін; Натаров көшесінің шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін.

Төрайым – Омарбекова Фарида Кызыркановна, төрайымының орынбасары  – Киргизбаева Маржан Толеу-кызы, хатшы – Саткынбаева Гулим Даулеткелдиевна, комиссия мүшелері – Штеркель Надежда Владимировна, Касиева Баян Амиртаевна, Еспаева Кумискуль Дуганбековна, Бакыжанова Альфия Юсуповна.

 

№ 342 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Потанин көш., 226

№ 102 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Бондаренко көшесінен бастап Жангелдин көшесінің шығыс жағымен  Мусоргский көшесінің солтүстік жағына дейін; Мусоргский көшесінің оңтүстік жағымен шығысқа қарай Гастелло көшесіне дейін; Гастелло көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағымен Айтықов көшесіне дейін; Айтықов көшесінің  батыс жағымен оңтүстікке қарай Гурьев көшесіне дейін; Гурьев көшесінің оңтүстік жағымен Семиреченск көшесіне дейін; Семиреченск көшесінің солтүстік жағымен Шемякин көшесіне дейін; Шемякин көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Қыдырбекұлы көшесіне дейін; Қыдырбекұлы көшесі бойымен Леваневский көшесіне дейін; Леваневский көшесі бойымен Черкасской обороны көшесіне дейін; Черкасской обороны көшесінің батыс  жағымен Бондаренко көшесіне дейін; Бондаренко көшесінің солтүстік жағымен Жангелдин көшесіне дейін.

Төрайым – Кержикеева Данагуль Рысбаевна, төрайымының орынбасары  – Асылбекова Сауле Раймбековна, хатшы – Танбетова Айман Жамаладиновна, комиссия мүшелері – Дараева Гулхан Умаржановна, Қали Ақылбек Самарханұлы, Дюсембекова Алия Буркитбаева, Апешева Салтанат Абдикеримовна.

 

№ 343 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Шилов көш., 5

№ 43 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Сүйінбай даңғылынан бастап батысқа қарай Ломоносов көшесінің солтүстік жағымен Ботаника көшесіне дейін; Ботаника көшесінің шығыс жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылының батыс жағымен Ломоносов көшесіне дейін.

Төрайым – Налибаева Галия Алкеновна, төрайымының орынбасары  – Нурбекова Ардак Болатовна, хатшы – Имашева Салтанат Каирдыкызы, комиссия мүшелері – Дарменова Эллеонора Санимовна, Тлеубаева Ардак Баубергеновна, Джансыкбаева Алмагуль Каймулдаевна, Козбахов Сапар Абуович.

 

№ 351 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Черкасской обороны көш., 71

№ 2 жалпы білім беру мектебі

Шекаралары: Станиславский көшесінен бастап Бөлтірік Шешен көшесінің солтүстік жағымен Жангелдин көшесіне дейін; Жангелдин көшесінің батыс жағымен Бондаренко көшесіне дейін; Бондаренко көшесінің оңтүстік жағымен Черкасской Обороны көшесіне дейін; Черкасской Обороны көшесі бойымен Леваневский көшесіне дейін; Леваневский көшесі бойымен  Қыдырбекұлы көшесіне дейін; Қыдырбекұлы көшесінің шығыс жағымен Баянауыл көшесіне дейін; Баянауыл көшесінің оңтүстік жағымен Омбы көшесіне дейін; Омбы көшесінің батыс жағымен Станиславский көшесіне дейін; Станиславский көшесі бойымен  Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені жағалауының  батыс жағымен  Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының солтүстік жағымен Жетісу көшесіне дейін;  Жетісу көшесінің шығыс жағымен Колпаковский көшесінен өтіп Станиславский көшесіне дейін; ары қарай Татибеков көшесінен өтіп Бөлтірік Шешен көшесіне дейін.

Төрайым – Исабаева Эльмира Нурельдиновна, төрайымының орынбасары  – Езмахунова Сахида Розахуновна, хатшы – Кауранбекова Алия Шаймухановна, комиссия мүшелері – Абдулдаева Бакыт Черизатовна, Аталыкова Гульнара Дуйсебаевна, Журынова Фарида Темирхановна, Ауталипова Айгерим Ермекбаевна.

 

№ 352 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Абылай хан даңғ., 2

Жетісу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы

Шекаралары: Райымбек даңғылынан бастап Желтоқсан көшесінің шығыс жағымен Тузов көшесіне дейін; Тузов көшесінің оңтүстік жағымен Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесінің батыс жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының солтүстік жағымен Желтоқсан көшесіне дейін.

Төрайым – Мукашева Гульбахыт Жакановна, төрайымының орынбасары  – Шойбекова Хадиша Турбековна, хатшы – Жаканов Адил Хасенулы, комиссия мүшелері – Калиев Меллат Мубаракович, Конакбаев Серикбол Мырзабекович, Итикова Гульнар Абдыгуловна, Маматаева Гулдана Сайлаубековна.

 

Толығырақ

Ұқсас ақпараттар

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *