АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ ТҮРКСІБ АУДАНЫНЫҢ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫ

Орталығы: Алматы қ., Рихорд Зорге көш., 18

Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік  бағдарлама бөлімі, тел. 235-70-68

Төрайым — Солодникова Любовь Витальевна, төрайымының орынбасары — Садықова Гульбахрам Нурдуновна, хатшы — Павлович Анна Изосимовна, комиссия мүшелері — Вострых Римма Анатольевна, Пожарницкая Ольга Григорьевна,  Россиев Антон Владимирович ,   Шоқанаев Мұрат Тынбайұлы.

 

№34 сайлау округі 

Орталығы: Алматы әуежайының мәдениет үйі, Майлин көш., 42

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Сүйінбай даңғылының бойымен солтүстікке қарай (Баум тоғайындағы темір жол разъездіндегі үйлерді қосқанда) Б.Хмельницкий көшесіне дейін, Б. Хмельницкий көшесімен шығысқа қарай Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесімен (шығысынан одан әрі солтүстік жағымен) Кіші Алматы өзеніне (шығыс жағалауы) дейін, одан солтүстікке қарай Талғар ауданының Колхозшы және Қайрат елді мекендерін қоса алып, ары қарай қала (аудан) шекараларына дейін, Әуежайды қоса ала шығысқа қарай, одан әрі оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Сүйінбай даңғылына дейін.

Төрайым – Яфарова Гульнара Халиловна, төрайымының орынбасары – Гончарова Елена Генадьевна, хатшысы – Құдайбергенова Тоғжан Қалижапарқызы, комиссия мүшелері –  Тариева Мансия Әбдрахманқызы, Медведева Инна Валерьевна, Сошникова Светлана Александровна, Поликарпова Роза Рафиковна.

 

№ 424 сайлау учаскесі

Орталығы: 050039, Алматы қ., Поддубный көш., 155

«№ 89 жалпы білім беретін  мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,    тел. 386-04-09

Шекарасы: Майлин көшесіндегі жолайрығынан солтүстік шығысқа Мирный көшесіне дейін, Мирный көшесінің шығыс жағы Аэропорт көліне дейін, Аэропорт көлінің бойымен оңтүстікке Кубеева көшесі батыс жаққа Токай көшесінің № 107 үйіне дейін, Майлин көшесімен солтүстікке қарай № 216, 214, 212, 210, 208, 206 көппәтерлі үйлер қосылмайды.

Төрайым – Баймаханова Қарлығаш Сертказиевна, төрайымының орынбасары – Ибрагимова Гульвира Тудахуновна, хатшы –Ибрагимова Альфия Рашидовна, комиссия мүшелері – Абдуллаева Гулшадихан Сайпуллаевна, Кишлярова Бақыткүл Алпысбайқызы, Байзакова Марал Кайырлайқызы, Насырдинова Шахидам Айсарахуновна.

 

№ 425 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Бейімбет Майлин көш., 42 үй

«Әуежай мәдениет үйі» ашық қоғамы, мәдениет үйі, тел. 3850178

Шекарасы: Аэропорт көлінен Майлин көшесімен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығысқа қарай №№5,7,9,11а,15,17,19 үйлерді косып алып , Алматы ауежайына дейін, Алматы әуежайынан оңтүстікке дейін қала шекарасына дейін. Қала шекарасынан солтүстік-батысқа қарай Аэропорт көліне дейін.

Төраға – Таспай Жандарбек Боканұлы, төрағасының орынбасары — Құлынтаева Лейла Сұлтанқызы, хатшы — Есперова Гүлмира Жолдыбайқызы, комиссия мүшелері — Калинюк Ирина Михайловна,Халкиди Мария Николаевна,Коротков Валерий Владимирович, Искулова Мариям Талипжановна.

 

№ 426 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Огарев көш., 6 үй

«№44 мектеп-гимназиясы» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел. 2483440

Шекарасы: Майлин көшесінің Кіші Алматы өзенімен қиылысқан жерінен Кіші Алматы өзені бойымен (шығыс жағалауы) солтүстікке қарай қаланың (аудан) шекарасына дейін. Қаланың (аудан) шекарасының бойымен шығысқа қарай Закарпатский көшесіне дейін, Закарпатский  көшесінің бойымен оңтүстікке қарай екі жағын қоса алып, Майлин көшесіне дейін. Майлин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) үйлер қосылмайды, Кіші Алматы өзеніне дейін.

Төрайым – Қойшыбаева Зоя Кашкинбаевна, төрайымының орынбасары – Куманикина Ольга Митрофановна, хатшы – Жомартова Дина Болатбековна, комиссия мүшелері – Захарченко Галина Федоровна, Зуева Ольга Юрьевна, Коновалова Галина Николаевна, Кожабекова Лаура Тулеутаевна.

 

№ 460 Сайлау учаскесі 

Орталығы: Алматы қ., Сүйінбай даңғ., 207

«№162 жалпы білім беретін  мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел.2484136

Шекарасы: Сүйінбай даңғылының қиылысынан Громов көшесімен оңтүстік-шығыс жағынан Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесі бойынша (екі жағы) оңтүстікке қарай Янка Купала көшесіне дейін, Янка купала көшесі бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Герцен көшесінің қиылысына дейін, Герцен көшесі бойынша (екі жағы) Кожедуба      көшесіне        дейін, Кожедуба көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Парковый көшесіне дейін, Парковый көшесі бойымен оңтүстікке қарай (үйлерді қоса ала) Шаумян көшесіне дейін. Шаумян көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Цимлянский көшесіне дейін, Цимлянский көшесі бойымен оңтүстікке қарай (екі жағы) Арал көшесімен қиылысқан жеріне дейін. Арал көшесі бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Сүйінбай даңғылымен қиылысқан жеріне дейін. Сүйінбай даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Громов көшесімен қиылысқан жеріне дейін.

Төрайым – Мұрзатаева Сәуле Төлеутайқызы, төрайымының орынбасары – Базарбаев Жамбыл Сұлтанбекұлы, хатшы – Сералиев Ғалымжан Сламғожаұлы, комиссия мүшелері – Мұстапова Сәуле Зейтқанқызы, Алаудин Айдана Айдынқызы, Орынбаева Нүргүл Нысанбекқызы, Толебаева Гулназ Жолдасқанкызы.

 

№461 Сайлау учаскесі 

Орталығы: Алматы қ., Герцен көш., 154 үй

«№20 жалпы білім беретін  мектеп»  Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел.2900933

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Сүйінбай даңғылы бойымен солтүстікке қарай (екі жағы), темір жол өткеліндегі  үйлерді қосқанда Арал көшесіне дейін, Арал көшесінен (екі жағы) батысқа қарай Якубов көшесінің қиылысына дейін, Якубов көшесі бойымен солтүстікке қарай (екі жағы) Шаумян көшесіне дейін, Шаумян көшесінің бойымен   шығысқа    қарай  (оңтүстік жағы) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (үйлерді қоспағанда Рысқұлов көшесіне дейін), Рысқұлов даңғылы бойынша (солтүстік жағы) батысқа қарай Сүйінбай даңғылымен қиылысқан жеріне дейін.

Төрайым – Нұрмағамбетова Гулнара Карипжановна, төрайымының орынбасары – Қапсаламов Жасатай Рамазанұлы, хатшы – Тумабаева Алия Мерзаевна, комиссия мүшелері – Нұрғайып Айда Нұргелдіқызы, Токова Яшагул Ахмедовна, Турупова Фарида Мижитқызы, Момбекова Райхан Саутқызы.

 

№ 462 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ.,  Шемякин көш., 131 үй

«№1 Алматы педагогикалық колледжі»  Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, тел. 290-05-44

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Шемякин көшесі бойымен  солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дагестанская көшесінің қиылысына дейін, Дагестанская көшесінің оңтүстік жағы шығысқа қарай Айтықов көшесіне дейін, Айтықов көшесі бойымен (үйлерді қоспағанда)  солтүстікке қарай Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойымен (үйлерді қоспағанда) солтүстік-шығысқа қарай аудан шекарасына  дейін, аудан шекарасынан оңтүстік  батысқа қарай  Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан батысқа қарай  (солтүстік жағы) Шемякин көшесінің қиылысына дейін.

Төрайым – Жүнүсалиев Жанболат Сманұлы, төрайымының орынбасары – Ақбаева Гүлнара Бегілдашқызы, хатшы – Әлімжанова Әсемгүл Батырханқызы, комиссия мүшелері – Баекешова Жұмазия Жолдығалиқызы, Бақытжан Бекжан Әміржанұлы, Онгарова Баян Кенесовна, Албанбаева Жұмакүл Нұрмолдаевна.

 

№ 463 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Гете көш., 177  үй

«№ 17 жалпы білім беретін  мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекарасы: Янка Купала көшесінен батысқа қарай Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің бойымен екі жағы солтүстікке қарай Енисейский көшесіне дейін,  Енисейский көшесі бойымен  оңтүстік жағы шығысқа қарай Федосеев көшесіне дейін, Федосеев көшесі бойымен  батыс жағы № 2 үйге дейін № 2 үйден Федосеева көшесінің Кіші Алматинка өзен арнасы бойымен оңтүстікке қарай № 28 үйге дейін. Баймағамбетов көшесі бойымен оңтүстікке қарай Айтықов көшесіне дейін,  Айтықов көшесінен оңтүстікке қарай Неткалиев  көшесіне дейін, батысқа қарай Шемякин көшесіне дейін, Шемякин көшесінің бойымен солтүстікке қарай Янка Купала көшесіне дейін.

Төрайым – Қазбекова Күлнар Сүгірбекқызы, төрайымының  орынбасары – Айтжанова Шайкүл  Климовна, хатшы – Попкова Наталья Геннадьевна, комиссия мүшелері – Жирова Елена Вадимовна, Мальцева Надежда Ивановна, Сайфутдинов Ахмет Гаязутдинович, Фадюшин Александр Алексеевич.

 

№ 464 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Папанин көш., 220 үй

Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№ 4 Қалалық клиникалық аурухана» Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, тел. 234-00-38

Шекарасы: Сүйінбай даңғылынан Хмельницкий көшесі оңтүстік жағымен шығысқа қарай Майлин көшесі, Майлин көшесінен солтүстік-шығысқа қарай Монтажный көшесіне дейін, Монтажный көшесінен шығысқа қарай атсыз көше бойымен (оңтүстік жағы), Кинологиялық орталығы учаскесінің төменгі шекара бойымен Жас Канат ықшам ауданының шекарасы Кіші Алматинка өзен арнасының бойымен Баймағамбетова көшесіндегі №314 үйге дейін. Баймағамбетов көшесімен Енисейский көшесіне,  Енисейский көшесінен (солтүстік жағы) Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесінің батыс жағынан  оңтүстікке қарай Громов көшесіне дейін. Громов көшесінің солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылынан Богдан Хмельницкий көшесіне дейін.

Төрайым – Сабыркулова Гүлайхан Алимұхамедқызы, төрайымының орынбасары –  Мергенбаева Назира Серғалиқызы секретарь – Щербина Юлия Николаевна, комиссия мүшелері – Кастыкпаева  Кульбаршин Мукашевна,   Нұртаева Сауле Тұрсынғалиқызы, Сухорукова  Лариса  Геннадьевна, Букенбаев Даурен Галымжанұлы.

 

№ 470 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Папанин көш., №220 үй

Шаруашылық жүргізу құқығындағы «№4 Қалалық клиникалық аурухана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, тел.3003738

Төраға – Абилов Галымжан Нуржаубаевич, төрағасының орынбасары – Когай Татьяна Эдуардовна, хатшы – Әбдікаримова Жұлдыз Ержанқызы, комиссия мүшелері – Сержанова Айгүл Ержанқызы, Байтуаров Марат Бакытжанович, Нупрмаганбеова Диляра Мауленкызы, Арыстанов Кайрат Боранович.

 

№ 477 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Герцен көш., 154 үй

«№20 жалпы білім беретін мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел.2900486

Шекарасы:  Янка Купала мен  Шемякин көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Рысқұлов көшесімен қилысқанға дейін, Рысқұлов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы)  Герцен көшесіне дейін (екі жағы), Герцен көшесімен солтүстікке  қарай (шығыс жағы) Янка Купала көшесіне дейін, Янка Купала көшесімен шығысқа қарай Шемякин көшесіне дейін.

Төрайым – Аршымбаева Советхан Ибинжанқызы, төрайымының  орынбасары – Смирнова Лариса Александровна, хатшы –Жанысова Алма Садырқызы, комиссия мүшелері – Махидова Рахима Жумахановна, Тұрғымбаева Қарлыгаш Асаубайқызы, Биғазиева Айткүл Әдеханқызы, Тлеубай Арсен Онырұлы.

 

№ 522 сайлау учаскесі 

Орталығы: Алматы қ., Қайрат ы.а., Тәттімбет көш., 239/1 үй

фелдшерлік пункті, №13 қалалық емхананың филиалы, тел.3858546

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан шығысқа қарай Құлжа тас жолына дейін, Құлжа тас жолымен солтүстік-шығысқа қарай Тәттімбет көшесіне дейін, Тәттімбет көшесімен солтүстік-батысқа қарай Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенімен оңтүстік-батысқа қарай Рысқұлов даңғылына дейін.

Төрайым – Аяғанова Әйгерім Серікбайқызы, төрайымының  орынбасары  – Омарова Аиса Аймахамедқызы,  хатшы – Шуйншалиева Несіпкүл Шолпанқұлқызы, комиссия мүшелері – Маметкулова Улжан Әшірқызы,Түстікбаева Динара Кәкімжанқызы, Құрманалиева Азтай Қыдырәлиқызы, Сатиева Раушан Тоқтасынқызы.

 

№ 523 сайлау учаскесі 

Орталығы: Алматы қ., Огарев көш., 6 үй

«№44 мектеп-гимназиясы»  Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел.2483728

Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің шығыс жағалуынан солтүстік-шығысқа қарай Талғар ауданының шекарасына дейін (Набережный көшесінен Полевой көшесіне дейін) Құлжа тас жолына дейін,Құлжа тас жолымен солтүстік-батысқа қарай Бұқтырма көшесінен дейін,Бұқтырма көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Кіші Алматы өзеніне дейін.

Төрайым – Битаева Бібігүл Қожабекқызы,  төрайымының орынбасары – Абирова Айгуль Фазыловна,   хатшы – Матвейчук Ольга Владимировна,  комиссия мүшелері – Зейналова Сусанна Валейевна, Шубекова Роза Аскаровна, Сенатова Татьяна Николаевна, Талгабекова Айжан Тургановна.

 

№ 551 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., «Жас қанат»  ы.а., 129 үй

«№198 жалпы білім беретін  мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,   тел. 380-20-10, 385-64-84

Шекарасы: Баймағамбетов көшесіндегі № 314 үйдің шығыс жағымен Кіші Алматинка өзенінің солтүстік бойымен кинологиялық орталыққа дейін, кинологиялық орталықтан шығысқа қарай «Жас қанат» ықшамауданының шекарасына дейін, «Жас қанат» ықшамауданының оңтүстік батыс жағымен Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесінің батысына қарай «Жас канат» ықшамауданының № 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 көппәтерлі үйлерін қоспағанда № 314 үйге дейін («Жас канат» шағынауданының жеке меншік үйлерін түгелдей қосқанда).

 

№ 552 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Жас қанат ы.а., 129 үй

«№ 198 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел. 380-20-10, 385-64-84

Шекарасы: Жас Канат ықшам ауданындағы  № 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 көппәтерлі үйлер (28 үй) Баймағамбетова көшесіндегі 28 жеке меншік үйден бастап Кіші Алматинка өзенінің бойымен Баймағамбетов көшесіндегі 314 үйге, шығысқа қарай «Жас қанат» ықшамауданындағы 1/32 үйге дейін.

 

№ 553 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Поддубный көш., 155 үй

«№ 89 жалпы білім беретін мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,  тел. 251-28-29

Шекарасы: Топчиев көшесінің №63 үйінен Маяк тұрғын үй массивінің  батыс жағы Аэропортовский өзені бойымен Бухтарминский көшесіне дейін, Бухтарминский көшесінің солтүстік-шығыс жағы Авиатор сая-жай қонысының жеке-меншік үйлерін қосқанда Бухтарминский көшесінен Топчиева көшесінің № 63 үйінің оң жағына дейін.

 

№36 сайлау округі

Орталығы: Алматы қ., Урицкий көш., 2а үй

«№ 85 орта мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Шекарасы: Теміржол  желісінің қиылысынан капшағай көпірінің шығыс жағынан Гете кқшесіне дейін Гете көшесі бойынша солтүстікке қарай,әрі қарай Бекмаханова кошесінің бойымен Сүйінбай даңғылы,  503 үйге дейін. Одан кейін батысқа қарай 13 әскери калашыктағы барлық үйді алғанда әрі қарай темір жол желісімен қапшағай көпірі қиылысының батысына дейін.

Төрайым – Дауылбаева Айнұр Мұратқызы, төрайымының  орынбасары – Аимбетова Бибіраба Нағашбайқызы,  хатшы – Исапаева Құралай Аманкелдіқызы, комиссия  мүшелері – Кентауова Алмаш Ақашқызы, Қосымова Дариға Мақсотқызы, Даербаева Галина Юрьевна,Бадан Жанат Дәнебайқызы.

 

№ 431 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Сүйінбай даңғ., 405 үй

«Казахвзрывпром» Акционерлік қоғам филиалы,тел.2327845

Шекарасы: Полесский көшесі мен Мойка өзенінің килысынан (шығыс  жағымен)  Полеский көшесімен №39а үйге дейін (қоса алынады), әрі солтүстікке қарай  Свободной көшесіндегі барлық үйлерді қоса алынады. Свободный көшесімен оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін (оңтүстік жағы),  Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай Гете көшесінен дейін, Гете көшесімен оңтүстікке карай теміржолға дейін. Теміржол бойымен батысқа қарай Полесский көшесінің қилысы мен Мойка өзеніне дейін.

Төраға – Рахимбердиев Нұрболат Сұртайұлы, төрағасының орынбасары – Новоселова Лариса Алексеевна, хатшы – Дайырбекова Нүргүл Оразбекқызы, комиссия мүшелері – Ахметов Амангелді Әбішұлы, Издамасова Акерке Дуйсеналиқызы,Смагина Кристина Александровна, Ахметова Гүлнәр Гуриновна.

 

№ 432 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Іле тасжолы 3 шақырым

«Хозу авто кз» ЖШС, тел.2519099

Шекарасы: Бекмаханов көшесі және Красногвардейский тракт көшелерінің қиылысынан Красногвардейский тракт көшесі бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Красногвардейский тракт көшесі,284 үйге дейін (үйді қосқанда). Красногвардейский тракт көшесінен шығысқа қарай Іле тас жолына дейін ары оңтүстікке қарай Іле тас жолы бойымен Красногвардейский тракт көшесі,503 үйіне дейін. Красногвардейский тракт көшесі,503 үйден оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесінің қиылысына дейін.

Төрайым – Оралбаева Елена Құдайбергенқызы, төрайымының орынбасары – Токтамысова Алина Нурсоветовна, хатшы – Қожахметова Гүлшат Мадигұлжанқызы, комиссия мүшелері – Ибраимова Ляйля Қасымжанқызы,  Шурумова Разия Сунгатовна, Тұрсынбаева Дәметкен Мәжітқызы, Исабаева Асел Бақытқызы.

 

№ 435 сайлау учаскесі

 Орталығы: Алматы қ., Красногвардейский даңғ., 505 үй

«№32  жалпы білім беретін  мектеп»  Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел.2901189

Шекарасы: 13 әскери қалашықтағы №№51, 52, 53, 4, 5, 14,20,20а,20б, үйлерді қоспай, Красногвардейский көшесіндегі,  №№ 561, 561а, 563, 563а, 565, 565а, 567, 567а, 569, 569а, 571, 573, 575, 575а үйлер.

Төрайым – Хасенова Аида Рашидқызы, төрайымының орынбасары – Қабенова Қарлыға Тастанқызы, хатшы – Омарова Бибигул Медихуновна, комиссия мүшелері –Аязбаева Бейбит Бултековна, Қыдыралиева Сымбат Аманбекқызы, Сарсебаева Балжан Нурлановна, Кечуткина Наталья Даниловна.

 

№ 442 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Земнухов көш., № 37 үй

«Жол техникаларын жөндеу» Жауапкершілігі шектелген серіктестігі, тел.2327933

Шекарасы: Мойка өзенінің қиылысынан және Заветный көшесімен (батысқа қарай) К.Цеткина көшесімен қиылысқанға дейін, ары  солтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін. Земнухов көшесімен шығысқа қарай Космодемьяская көшесінен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Заветный көшесіне дейін. Заветный көшесімен шығысқа қарай Мойка өзенімен қиылысқанға дейін оңтүстікке қарай Заветный көшесіне дейін.

Төрайым – Жапарова Айман Бериккожаевна, төрайымының орынбасары – Махметова Шынар Мейрамбаевна, хатшы –  Джакупова Алтынай Амирхановна, комиссия мүшелері – Джакупова Шекерхан Толегеновна, Провкина Елена Валентиновна, Тнебеков Ғалымжан Тастандыевич,  Муратова Кункияш Аманжолкызы.

 

№443 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Волгоградская көш., 22

 «№11 жалпы білім беретін мектеп»  Коммуналдық мемлекеттік мекеме, тел.2905534

Шекарасы: Земнухов көшесінен Харьковский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Е.Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) М.Бейсенбаев көшесіне дейін, Бейсенбаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тельман көшесіне дейін шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Волгоградская көшесіне дейін солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Мойка-Қарасу өзеніне дейін, Мойка-Қарасу өзенімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Балакиреев көшесіне дейін  Балакирев көшесімен оңтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін барлық үйлерді қосқанда(екі жағы), Балакирев көшесінің оң түстігіне қарай Космодемьянской көшесіне дейін. Космодемьянской көшесімен Земнухов көшесінің оңтүстігіне қарай. Земнухова көшесінің батысына қарай Харьковский көшесіне дейін.

Төрайым – Омарова Кадиля Сұранқызы, төрайымының орынбасары – Штаненко Наталья Владимировна, хатшы – Небольсина Надежда Вячеславовна, комиссия мүшелері – Абубакирова Раушан Менглисейтовна, Асанбаева Жанар Кеңесқызы,  Клюй Иван Яковлевич, Сафонова Светлана Григорьевна.

 

№ 444 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Тельман көш., 56 үй

«№ 84 жалпы білім беретін мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекеме, тел.2905484

Шекарасы:  Тельман көшесінен Бейсебаев көшесі бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Зенькович көшесінен дейін, Зенькович көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Мойка өзеніне дейін Зенькович көшесіндегі №№1,3,5,9 үйлерді қоса ала Мойка өзенімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесінен дейін, ары қараы Волгоградская көшесінен оңтүстікке қарай Тельман көшесінен дейін, Тельман көшесімен (солтүстік жағы) Бейсебаев көшесінен дейін.

Төрайым – Сатаева Жеңіскүл  Иманғалиқызы, төрайымының орынбасары – Айтахунова Алиям Аркиновна, хатшы – Сармакова Анаркүл  Қуанышқызы, комиссия мүшелері – Арапбаева Айжан Әбдіхайқызы, Байтасов Азамат Тәттімбетұлы, Жүсіпова Бибіхан Советқызы, Оспанова Күлзат Сенбиевна.

 

№ 445 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Урицкий көш., 2а үй

«№ 85 жалпы білім беретін  мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел.2499140

Шекарасы: Бейсебаев көшесінен Бекмаханов көшесімен (солтүстік жағы)  батысқа қарай Спасский көшесіне дейін. Спасский көшесімен  Бекмаханов көшесінің  қиылысынан Шмидта көшесіне дейін, солтүстікке қарай (Спасский-66а, Бекмаханов-2/2, 2/3, 2/4 үйлерін қосқанда).Шмидта көшесімен солтүстік-шығысқа қарай осы көшенің барлық үйлерін қосқанда, Спаский көшесімен солтүстікке қарай екі жанындағы барлық үйлер қосылады  №81 үйге дейін, Спасский көшесіндегі, №81 үйден оңтүстік-шығысқа қарай Бейсебаев көшесіне дейін, Бейсебаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін.

Төрайым – Еркибаева Нинель Гинаятовна, төрайымының орынбасары – Фетисова Ольга Алексеевна, хатшы –Тойчина Жанна Омарзаковна, комиссия мүшелері – Андронова Нина Александровна, Калинин Владимир Павлович, Өтегенова Зарина Нұраділқызы, Нүспекова Назгүл Муратбекқызы.

 

№ 446 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Тельман көш., № 4а

«№7 Оқушылар үйі»  Коммуналдық мемлекеттік мекеме, тел.2905142

Шекарасы: Земнухов көшесінен Орловский көшесімен солтүстікке қарай Шмидта көшесі,№1а үйге дейін,Щмидта көшесімен солтүстікке қарай Бекмаханов көшесі,№2/6 үйге дейін. Бекмаханов көшесі,№2/6 үйден шығысқа қарай Спасск көшесіндегі №№66д,66в үйлерді қосылады, ары қарай Харьковская көшесіне дейін, Харьковская көшесімен (оңтүстік жағы)Земнухов көшесімен қилысқанға дейін, Земнухов көшесімен батысқа қарай Орловский көшесінен дейін.

Төрайым – Абирова Жанатгүл Талипкановна, төрайымының орынбасары – Емельянов Денис Сергеевич, хатшы – Кокшарова Галина Петровна, комиссия мүшелері – Сейіткерей Майра Сейіткерейқызы, Попова Оксана Александровна, Нуптекеева Баян Байконаковна, Қуанышева  Гульзат Болатқызы.

 

№ 447 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Земнухов көш., 3 үй

Шаруашылық жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналды мекеме «№24 қалалық емхана»,  тел.2499145

Шекарасы: Бекмаханов көшесі мен Боралдай көшесінің  қиылысынан  солтүстікке қарай Боралдай көшесінің (шығыс жағы)  Сұлтан өзенімен қиылысқанға дейін, ары қарай шығысқа қарай Спасск көшесі,№ 68 үйге дейін, ары қарай оңтүстікке қарай Шмидта көшесіне дейін (солтүстік  жағы), Шмидта көшесімен Орловский көшесіне дейін (батыс  жағы), Орловский көшесімен оңтүстікке қарай Земнухов көшесіне (оңтүстік жағы) дейін. Ары қарай К.Цеткина көшесіне дейін, К.Цеткина көшесімен Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен (батысқа қарай) Боралдай көшесіне дейін.

Төраға – Иванов Вадим Борисович, төрағасының орынбасары – Қожасова Қорлағайын Мұсанқызы, хатшы – Зекен Әсем Асқарқызы, комиссия мүшелері – Набока Альбина Ивановна, Жирнова Инна Михайловна, Өмірбаев Жанатай Жантасұлы, Ахметова Галима Махатовна.

 

№476 сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Спасская көш., 67 үй

«2021 әскери бөлімшесі», тел.2600116

Төраға – Әблашімов Қуат Берлікожаұлы, төрағасының орынбасары – Нұрсұлтанов Азамат Абылқанұлы, хатшы – Қабылова Келбет Қуанышбекқызы, комиссия мүшелері – Сағатбаева Бақыт Қызырқызы, Іргебайева Индира Абылғазимқызы, Шапенова Қарлығаш Тастановна, Себаев Дастан Рашидұлы.

 

№480  сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қ., Красногвардейский даңғ., 505 үй

«№32 жалпы білім беретін мектеп» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел.2901069

Шекарасы: 13  әскери қалашықтағы №№ 51, 52, 53 үйлер, 16 әскери қалашық, №№ 292, 292а, 292б, 292в, 292г, 292д, 292е, 292ж, 292з, 292и, 292м, 292н, 292п, 292/1, 292/2, 292/3, 292/4  үйлер, (Красногорский көшесіндегі, №№71, 73 үйлерді қоса алғанда және  2  жатахана).

Төрайым – Құнапия Асем Болатқызы,  төрайымының орынбасары – Барахатова Фаина Еркиновна, хатшы – Оспанбекова Шолпан Галеновна, комисия мүшелері -– Жауыншиева Гульзия Калимовна, Орынбаева Ұлжалғас Қасқырбайқызы, Сатыбаева Нұржан Қожадиясовна, Ибадуллаева Ағила Аманкелдіқызы.

Газетіміздің өткен санында жарияланған хабар­ламада жіберілген техникалық қателіктерге байла­нысты Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясы Сайлау комиссияларының құрамы, сайлау учаскелері мен округтері туралы түзетілген ақпаратты жариялайды.

 

Толығырақ

Ұқсас ақпараттар

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *